معرفی فلوک تست فلوک

تست فلوک

همیشه دریافت خدمات اصولی و با کفیت و سنجش صحت این خدمات ازمهمترین حساسیت های کارفرمایان در شبکه های رایانه ای بوده است .
برای اینکه کارفرمایان و مدیران شبکه بتوانند بر صحت عملکرد اجرایی پیمانکار خود نظارت دقیق داشته باشند ، باید از راهکارهای اصولی و استاندارد این کار بهره ببرند .
یکی از این موارد دستگاه های تست و آنالیز کابل های مسی و فیبر نوری می باشد که به اسم Cable Analyzer مشهور هستند .
از مهمترین برند های این دستگاه ها میتوان به برند شرکت Fluke اشاره کرد که از دقیق ترین و به روز ترین تکولوژی های روز دنیا بهره برده است .
این برند ساخت کشور آمریکا میباشد و با اکثر سازندگان محصولات زیر ساخت پسیو شبکه و انجمن هایی نظیر BICSI و موسسه های وضع استاندارد نظیر ANSI و ISO در ارتباط و تعامل هستند .
این دستگاه با به روز کردن استاندارد های روز دنیا در حافظه خود ، بر اساس یک مقدار حداقلی در انتشار سیگنال های الکتریکی و نوری گزارش هایی را به عنوان خروجی به کاربر ارائه میدهد .
لازم به ذکر است منظور از مقادیر حداقلی این است که این دستگاه بر اساس رفرنس های استاندارد ANSI/TIA و ISO/IEC صحت ارتباط را به صورت PASS یا FIAL اعلام میکند .
باید توجه داشت که خروجی PASS صرفا به ین معنی نیست که لینک مورد نظر دارای شرایط بسیار مطلوبی هست ، بلکه بیانگر این هست که این لینک بر اساس حداقل پارامتر های قابل قبول استاندارد های جهانی آزمایش گردیده و مورد تایید می باشد .
برای اینکه بتوانیم در خصوص سنجش میزان کیفیت کار ارائه شده یک تحلیل دقیق و کارا را داشته باشیم ، باید با انواع پارامتر های خروجی دستگاه فلوک آشنا باشیم.
شرکت فنی و مهندسی یوتاب با داشتن این تخصص و توانایی تحلیل دقیق نتایج خروجی و همچنین نظارت بر نحوه صحیح تست ، آمادگی خود جهت ارائه این خدمات به مشتریان عزیز در سراسر کشور را اعلام مینماید .
جهت آشنایی بیشتر با تست فلوک و پارامتر های استاندارد پیشنهاد میگردد تا فایل زیر مطالعه گردد . همچنین میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمای دقیق تر این دستگاه ها با دفتر این شرکت تماس حاصل نمائید.

دانلود راهنمای تست فلوک

نمونه ای از پارامتر های خروجی دستگاه فلوک برای کابل های مسی

در تلگرام با ما همراه باشید